Všechny zajímavosti

Little Info

2. července 2013 v 10:11 | Bonnie & Elisabet
Tak je to už víc jak rok, co jsme tu byly naposled ... rozhodly jsme se na nějaký ten čas zace vrátit. Uvidíme, jak nás to bude bavit. Dneska tu můžete čekat nový layout :) Který právě vzniká u Bonnie v počítači :) Tak se těště .. Snad se nám podaří přidat nějakej ten článek s fotkama či něco nakového :)

Zatím pa a pěkný den ...
Bonnie & Elisabet

Pro vás

29. května 2012 v 19:39 | Bonnie & Elisabet
Ahojky,
Jak se dneska máte ????
Mám pro vás velice zajímavou nabídku, pokud se zajímáte o rasta copánky je to přímo pro vás !!!
Moje milovaná kamarádka a teta v jedné osobě, Evička, je jejich tvůrcem :D Proto pokud máte zájem klikněte na její bloček a koukněte na to.
A pokud nejste fanoušci, tak přesto koukněte k ní na blog, najdete tam spoustu zajímavých článků :)
Tak příjemnou zábavu
Vaše Bonnie

Oblíbené scény z HP

11. prosince 2011 v 13:52 | Bonnie & Elisabet
  • Bradavická kuchyně plná skřítků, společenská místnost Havraspáru, pracovna McGonagallové či šatna nebelvírského famfrpálového týmu. To jsou všechno scény, které jsme ve filmech nikdy neviděli. Máte i vy tu svou, které jste se nedočkali, přestože jste věřili, že ji spatříte i na velkém plátně? No, máte něco společného s našimi hlavními filmovými tvůrci a představiteli. Ti totiž při návštěvě Kouzelného světa Harryho Pottera na Floridě v rámci propagace posledního filmu z osmidílné sérieodpověděli na otázku, která ze scén jim nejvíce ve filmech chyběla. Otázku položili tvůrci stránky Craveonline.com.
James Phelps: "Pro mě to myslím byla skutečná Fredova smrt. Bylo to pro mě trochu zklamání, ale zřejmě bylo lepší vidět Oliverovy a Rupertovy emoce, takže to více fanoušků vidělo z jejich strany, o níž předtím nepřemýšleli."
Oliver Phelps:"Mně zas chybělo odtrpaslíkovávaní zahrady v druhém filmu. To by bylo skvělé."
James Phelps:"To není politicky korektní, ne?"
Oliver Phelps:"Já jsem se na to skutečně těšil. Škoda."
Více v celém článku.

Jamieho photoshoot pro Vogue

24. srpna 2011 v 21:56 | Bonnie & Elisabet
Jamie Campbell Bower nafotil v tomto roce nový photoshoot pro časopis Vogue,k vidění je prozatím pět fotografií.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot Matta od George Pimentel (2011)

14. července 2011 v 13:48 | Bonnie & Elisabet
Matthew Lewis se včera, nejspíše v Torontu v Kanadě, zúčasnil focení k propagaci druhé části Relikvií smrti. Fotky byly pořízeny fotografem Georgem Pimenteeml.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Konec Harryho Pottera?

18. června 2011 v 16:50 | Bonnie & Elisabet

Rowlingová možná mění názor!

17.06.2011 21:00 Do sálů našich kin za měsíc přijde druhá část posledního filmu na téma knihy o kouzelníkovi Harry Potterovi. Co to znamená pro nás čtenáře? Je to úplný konec Harryho Pottera? Všechny díly knihy už jsou za námi a do konce roku tomu tak bude i s filmy. Nebo ne?


New Affík - Katie*

26. května 2011 v 17:40 | Bonnie & Elisabet

Katie má blogíísek o Emmě Watson, což jste možná poznali z ikonky :D ....rozhodně vám doporučuju se na blogísek kouknout :)

Photoshoot for Empire Magazine

30. dubna 2011 v 20:02 | Bonnie & Elisabet

16 nových fotek herců z Harryho Pottera pro magazín Empire!
Magazín Empire připravuje exkluzivní článek k příležitosti blížícího se uvedení filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II. do kin (14.července.2011), který by mělo obsahovat červnové číslo, které vyjde 26.května.2011!
Exkluzivní článek, který bude červnové číslo obsahovat prý zabral redaktorům šest měsíců práce a přinese rozhovory s desítkami klíčových herců a členů štábu, a kromě toho také několik nových, dříve neviděných, fotek z natáčení...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Helena na 68. výročí ceny Zlatý glóbus

23. března 2011 v 22:27 | Bonnie & Elisabet
Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) se v lednu zúčastnila večera 68. výroční ceny Zlatý glóbus. Helena získala ocenění za vedlejší roli královny ve filmu The King's Speech (Řeč krále).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Klikačka :D

15. března 2011 v 10:23 | Bonnie & Elisabet

Tak konečně jsem taj dala tu klikačku :D

Rupert Grint, Bonnie Wright, Evanna Lynch Tokyo Deathly Hallows I photo shoot

4. prosince 2010 v 19:01 | Bonnie & ElisabetJamie dneska slaví !!!!!!!!

22. listopadu 2010 v 19:02 | Bonnie & Elisabet

Dneska slaví krásné, 22.narozeniny Jamie Campbell Bower.
Přejeme mu všechno nejlepší a hodně úspěchů.

Osmý Harry Potter? Bude

9. října 2010 v 13:33 | Bonnie & Elisabet
MOVIE & TV: Osmý Harry Potter? Bude! - foto
Zdroj: Warnerbros

Otázku, zda se chystá napsat další díl příběhu o čarodějnickém učni, dostala v pátek spisovatelka J.K.Rowlingová v talk show Oprah Winfrey a její odpověď nezaskočila jen diváky, ale i ostřílenou moderátorku...
Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint jsou díky knihám skotské autorky Joanne Rowlingové známi především jako Hermiona, Harry a Ronn!

Sedmá část čarodějnické série, která brzy přijde do kin, se jmenuje Harry Potter a relikvie smrti a když ji spisovatelka v roce 2007 dokončila, prohlásila, že tím její magické vyprávění končí a hodlá se věnovat psaní v jiné formě.

Zdá se ale, že v pátek vzala svůj tehdejší slib zpátky. "Definitivně myslím, že se jednoho dne vrátím ke psaní příběhů z Bradavické školy," prozradila poněkud tajemně v The Oprah Winfrey Show.

Další podrobnosti si totiž nechala pro sebe s tím, že má teď spoustu jiné spisovatelské práce a překvapené diváky uklidnila větou: "Rozhodně ale nemohu říci, že už nikdy nic o Harrym nenapíši!" Že by byl už nějaký příběh rozepsaný...

Na celém světě se prodalo přes 400 milionů jejích knih a filmy staly kasovními trháky ve všech zemích, kde se promítaly!

10. zajímavostí a J.K.Rowling a HP

3. srpna 2010 v 16:30 | Bonnie & Elisabet
1. Když Artur Weasley bere Harryho na Ministerstvo na číselníku vyťuká 62442. Písmena pod těmito číslicemi na standardním mobilním telefonu vytvoří slovo "magic" (magie).

2. Natalie McDonald, která se objeví na 159 stránce "Harryho Pottera a Ohnivého Poháru", byla skutečná dívka. Bylo jí devět let, žila v Torontu a měla leukémii. Napsala JKR dopis, v kterém se jí ptala, co se stane v dalším Harrym, protože nebude žít tak dlouho, aby si ji mohla přečíst.
JKR jí odepsala, ale Natalie další den umřela. Rowlingová z ní proto udělala studentku, kterou Moudrý klobouk zařadí do Nebelvíru. Rowlingová později navštívila rodinu McDonaldových.

Harry Potter páry jsou v soutěži

1. srpna 2010 v 20:10 | Bonnie & Elisabet


Harry Potter páry soutěží v anketě Votorama MTV!

Nejnovější MTV blog s názvem Votorama uskutečnil průzkum veřejného mínění. A tentokrát můžete podpořit i Harryho Pottera! V anketě "Nejroztomilejší/nejoblíbenější pár v literatuře" můžete hlasovat hned pro dva zástupce. Buď pro Rona Weasleyho s Hermionou Grangerovou, nebo pro Harryho Pottera s Ginny Weasleyovou. Nejblíže je zatím k vítězství pár Ron Weasley a Hermiona Grangerová, který je první s 44,3%, na druhé pozici je s 36,0% pár zastupující Twillight ságu, Edward s Bellou, třetí pozice patří Harrymu s Ginny, kteří tuto pozici ale hájí jen s 11,5%. Překvapivé ale je, že až na čtvrté pozici se nachází asi nejznámější pár, Romeo a Julie, a to s pouhým 1,9%. Svůj nejoblíbenější pár můžete podpořit zde. (Stačí jen kliknout na VOTAR u vámi vybraného páru a opsat text.) Tak co, pro koho jste hlasovali?

Nové fotky z kalendáře HP7 na rok 2011

8. června 2010 v 20:52 | Bonnie & Elisabet
  • Řada zbrusu nových propagační obrázků z Harry Potter a Relikvie smrti: Část I bylo propuštěno přes 2011 kalendáře, včetně studiových záběrů Harryho, Rona a Hermiony, dále nespočet fotografií z "stanování", Ginny šatech družičky, Draco Malfoy a Severus Snape v sídle Malfoyových, Snatchers, kteří hledají zbloudilé děti, Doupě a Grimmauldovo náměstí, Xeno Lovegood v jeho domě, a mnohem více.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

( pro zvětšení, klikněte na miniaturu)


► Pokračování více fotek najdete v celém článku

Harry Potter se vrátí! Tvrdí spisovatel

11. dubna 2010 v 15:59 | Bonnie & Elisabet
Harry Potter se vrátí! Tvrdí spisovatelka

Chystá se další pokračování osudu čarodějnického učně?

11. dubna 2010
Spisovatelka J. K. Rowlingová nevylučuje, že se mladý kouzelník Harry Potter vrátí v další knize. Poslední z jeho dobrodružství přitom vyšlo už před skoro třemi lety.

Od té doby, co se knihy o Harry Potterovi staly v roce 1997 celosvětovým fenoménem, je Rowlingová jednou z nejbohatších žen světa. Příběhů o Potterovi se prodalo přes 400 milionů výtisků v desítkách světových jazyků.

Zatím poslední dílo Harry Potter a relikvie smrti vyšlo v roce 2007 a fanoušci se na ni tak těšili, že jen první den se prodalo přes 15 milionů výtisků.

Prořekla se v Bílém domě
Rowlingová, vlastním jménem Joanne Murrayová, přiznala, že když příběh dopsala, plakala. Ale také tvrdila, že je to opravdu poslední "potterovský" svazek.

Během velikonočního čtení v Bílém domě ve Washingtonu ale autorka přiznala, že by mohla uvažovat o návratu do světa kouzel. "Možná tak za deset let," řekla doslova.

Private photos → Bonnie & Jamie

16. března 2010 v 17:43 | Bonnie & Elisabet
Možná se nám tady něco rýsuje :o)
►Více v celém článku

Dnes slaví Julie Walters

22. února 2010 v 19:38 | Bonnie & Elisabet
Dnes, 22. února 2010, oslavuje svoje 60. narodeniny britská herečka, komička a spisovatelka Julie Waltersová.

Julie začala hrát v Liverpoolu, premiéru na londýnských divadelných prknech zaznamenala v roku 1975. Od té doby účinkovala v nespočetných klasických i současných divadelných hrách a téměř v osmi desítkách televizních a filmových rolí, za které získala množství ocenění včetně dvou nominací na Oscara a C.B.E. (královského ocenení) v roce 2008. Pro nás především známá jako Molly Weasleyová. Všichni se určotě těšíme na její "Ne! Moji dceru ne ty ...!" v závěrečném duelu s Belatrix.

V soukromém životě je Julie od roku 1997 vdaná za Granta Roffeyho (předtím spolu žili 12 let). Jejich dcera Maisie Mae se narodila 26. dubna 1988 a v roku 1990 překonala leukémii, což Julii inspirovalo k napsání knihy Baby Talk (Dětská řeč).

V roku 2003 vydala Julie svojí autobiografii s podtitulem Vážně vtipná, její další autobiografie To je jiný příbeh vyšla vloni. Kromě toho vydala také dětské rozprávky, či "lifestylové" knížky.

Alan Rickman slaví!

21. února 2010 v 12:27 | Bonnie & Elisabet
Herec Alan Rickman, kterého známe jako Severuse Snapea, dnes slaví své už 64 narozeniny.
Tak přejeme všechno nejlepší, a ještě spoustu skvělých filmů.

 
 

Reklama
Reklama