Harry Potter

Filmaři chystají biografický snímek o Joanne K. Rowling

19. února 2011 v 17:00 | Pure_Shadowhunter

LOS ANGELES: Ještě před patnácti roky byla chudou matkou samoživitelkou na pokraji zhroucení a nesnila si ani o tom, že by jejího Harryho Pottera mohli znát, zbožňovat a v knihách i na plátnech kin hltat miliony fanoušků z celého světa. Fantaskní svět Joanne K. Rowling se ale na filmový materiál dostal osmkrát, teď chtějí producenti převést na do filmu také její vlastní životní příběh.

Potter House

3. dubna 2010 v 10:00 | Pure_Shadowhunter
Máme tu zbrusu nové fotky z natáčení Relikvie Smrti z 29.ledna 2010 v anglickém městě Lavenham v Suffolku. Toto místo je domovem pro mnoho budov, jako je například domov Potterových v Godricově dole.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma attended LONDON show ROOMS cocktail party 2010

26. března 2010 v 13:34 | Pure_Shadowhunter

Emma navštívila LONDON show ROOMS cocktail party 2010 ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

Photoshoot Orange BAFTA 2010

1. března 2010 v 10:19 | Pure_Shadowhunter

Bonnie se ukázala na Orange BAFTA 2010, kde nafotila photoshoot ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dan, Rupert & Emma na seznamu nejlépe placených herců r.2009!

6. února 2010 v 19:14 | Pure_Shadowhunter
Herecké trio, které ztvárňuje ústřední trojce hlavních hrdinů ve filmech o Harrym Potterovi, figuruje v nedávno zveřejněném žebříčku Nejlépe vydělávajících lidí v Hollywoodu za rok 2009.
Na své bankovní účty si připsali několik desítek milionů dolarů.
Hlavním zdrojem jejich štědrých příjmů jsou především dvě filmové části posledního potterovské příběhu Harry Potter a Relikvie Smrti.
Z tria se nejlépe umístil Daniel Radcliffe. Ztvárnění hlavního hrdiny v posledním potterovské filmu mu přineslo celkem 40 milionů dolarů, čímž se stal nejlépe palteným hercem roku.
V celkovém žebříčku mu patří 6. místo.
O něco níže se umístili Emma Watson a Rupert Grint, kteří za úkoly Rona a Hermiony zinkasovali shodně po 30 milionů dolarů, což je vyneslo na 14. a 15. místo nejlépe vydělávajících lidí v Hollywoodu roku 2009.
Emma je zároveň nejlépe placenou herečkou uplynulých dvanácti měsíců.
Startovací balíček do života už tedy trio dostalo.
Jak své herecké výkony použije po skončení filmové ságy o čaroději, který nakonec zachránil svět před nejtemnějším mágem, uvidíme v příštích letech.

Bonnie at Children's BAFTA Awards 2009

24. prosince 2009 v 12:30 | Pure_Shadowhunter

Bonnie se objevila na Children's BAFTA Awards 2009 ...

image host image host image host

Mark Harrison Photoshoot 2009

15. listopadu 2009 v 16:45 | Pure_Shadowhunter

Bonnie je v kurzu! Dokazují to nádherné photoshooty, které tato velmi půvabná herečka nafotila. Mám tu pro vás fotky, které fotil fotograf Mark Harrison...

image host image host image host image host

Photoshoot by Paul Smith 2007

13. září 2009 v 13:21 | Pure_Shadowhunter

V roce 2007 nafotil Daniel photoshoot s Paulem Smithem ...


image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

Time Out Magazine Photoshoot 2009

19. července 2009 v 19:11 | Pure_Shadowhunter

Photoshoot pro Time Out Magazine 2009 ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

Luna Teens Magazine 2009

4. července 2009 v 18:47 | Pure_Shadowhunter

Na scany s novými fotkami Daniela se můžete podívat v pokračování článku...

Harry v Ohnivém Poháru

2. června 2009 v 19:16 | Bonnie a Elisabet

Rozhovor z Poster Book: Rupert Grint

30. května 2009 v 14:53 | Pure_Shadowhunter
Celé jméno: Rupert Grint
Postava z HP: Ron Weasley
Narozeniny: 24. srpen
Znamení: panna
Oči: zelené
Vlasy: zrzavé
Poslední film (kromě HP): Driving Lessons
___________________________________________________________________

Jak se podle Tebe Harry Potter a Princ Dvojí Krve liší od předchozích filmů?
Je trochu snadnější, tentokrát je v něm více humoru. Žánrově bychom ho mohli zařadit mezi dospelejší film o vztazích.

Které specifické rysy obdivuješ na své postavě?
Ron je věrný, přátelský, pěkný a Ryšavý pohodář!

Které prvky Tvé postavy byly nejnáročnější na ztvárnění?
Na moje velké překvapení byly největší výzvou famfrpálové scény. Vždy jsem se na ně hrozně tešil a když famfrpál vypadl z pátého filmu, dost těžko jsem to nesl. Ale po měsíci sezení na koštěti mi došlo, že to není až taková zábava, jak jsem očekával ... mnohem bolestivé a náročnější na čas.

Pokračování v celém článku

Rupert o vývoji své postavy Rona ve všech Potterovkách

3. května 2009 v 20:31 | Pure_Shadowhunter

Wizard Universe zveřejnilo poslední z třetice rozhovorů, dnes s Ruperte Grintem. Vypráví, jak se od začátku série až dosud jeho postava Rona vyvíjela, nebo jako prožíval zvýšenou pozornost od dívek a spolupráci s Jessie Cave (Lavender).

Jak byste popsal Ronův vývoj od prvních filmů až k současnosti?
"V porovnání prvních tří filmů a Prince Dvojí Krve se vidím jako úplně jiný člověk. Myslím si, že Ron v šestce absolutně dospěl. Snaží se být již dospělým, chce zachraňovat, protože ví, že svět se stává strašidelným. Ve filmu je také vidět i bratrská láska mezi ním a sestrou Ginny, chce ji chránit. "

Ron v novém filmu dostane celkem slušnou pozornost od dívek. Víme, že jste v minulosti hlásali, že pokud přijde na romantickou scénu, kterou musíte odehrát, dostali byste z ní panický strach. Jak to bylo tentokrát?
"Je to ještě horší než jsem si myslel. Vztah s Jessie mimo kamery byl skvělý a byla s ní zábava, ale když došlo na krájení chleba, byl jsem ze všeho velmi nervózní. S Jessie jsme se seznámili víc o tom, co podstoupíte a jednou z prvních scén již o dva dny byla právě ta líbací. "

Pokud si někdy v budoucnu vzpomenete na natáčení, jaká část z něj to bude?
"Design mého zadku." (Smích) "Sedadlo na koštěti bylo pro mě malé a tak by všichni diváci viděli rysy mého zadku. Trvalo několik dní dokud mi naštelovali tu správnou velikost sedadla. Mimochodem, bylo velmi nepohodlné. Na famfpálové scény jsem se tešil, ale nebyla to až taková zábava. Nakonec jsem si však vyprosil pěkné pohodlné sedadlo.
Weasleyovým rovněž vyhořel dům. To je jedna z těch vzrušujících částí. Všichni jsme při ostrého musely stát velmi blízko hořící budovy. Ano, doslova hořícího. Někteří se k tomu báli přiblížit a odvážnější se nad tím smáli. Byla to zábava. "

Emma o režiséru Yatesovi, natáčení Prince a milostném trojúhelníku Ron,Hermiona a Levandule

30. dubna 2009 v 18:31 | Pure_Shadowhunter

Wizard Universe se tak, jako každý časopis na světě, snaží zachytit jednoho z herců, aby odpověděl na několik otázek ohledně nejočekávanejšieho kinového trháku Prince Dvojí Krve. Emma Watson odpověděla: "Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, a za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují ..."

Kdy pro Hermionu nastane v šestém filmu její největší okamžik?
"V šestce je novou postavou Lavender, která si umínila tisknout se mezi Hermionu a Rona. Pokazila celý vyvíjející se jejich vztah, který probíhal již od prvních filmů pred mnoho lety. Hermiona je poměrně dost citlivá. Ve filmu je mnoho scén, kde dokáže ignorovat Lavender, je to velmi zábavné. Ona je vlastně úplným opakem Hermiony, takže je to komické, zároveň však i smutné. Hermiona je trochu citově navázána na Rona, který jí přestal věnovat pozornost. "

Obsazení

30. dubna 2009 v 18:27 | Pure_Shadowhunter
Herecké obsazení závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie smrti za poslední hodiny přibyly dvě nové tváře:
První můžeme klidně nazvat staro-novou. Účast v posledních filmech potvrdil herec John Hurt, který si po osmi letech opět zahraje výrobce hůlek, pana Ollivandera. V posledním filmu se stává velmi důležitým pro obě strany čarodejnické veřejnosti. "Ano, přijde to tento rok," řekl John na téma natáčení HP7 před premiérou svého nejnovějšího filmu Englishman.

Druhou - zcela novou tváří v Potterovkách - bude herečka Jeanne Gold. V Relikviích smrti I. ji uvidíme jako mudlovskou číšnicí v londýnské kavárně, do níž se hlavní trio uchýlí po náhlém odchodu ze svatby Billa s Fleur a v níž hlavních hrdinů napadnou smrtijedi. Před touto scénou ve filmu uvidíme běh Harryho, Hermiony a Rona po londýnských uličkách, který se natáčel minulý týden.

V pokračování vám je úplný seznam postav ,kteří potvrdili svou účast v Relikviích smrti I. a II.

Narozeninové portfolio v Empire: Potter nesmí chybět!

26. dubna 2009 v 21:20 | Pure_Shadowhunter
Aktuální číslo časopisu Empire, je čestným číslem připraveným při příležitosti 20. narozenin časopisu. Šéfredaktor tohoto čísla nebyl nikdo jiný než slavný režisér Steven Spielberg (který se měl původně podílet na filmovm zpracování Harryho Pottera, díky čemuž se k filmu dostal jeho dvorní skladatel John Willliams, kterému mj. vděčíme za Hedvigh theme).
Součástí tohoto speciálního čísla je i Narozeninové portfolio, které chce vzdát hold některým z nejikoničtějších momentů uplynulých 20 let ve světě filmu. Samozřejmě, Harry Potter nemůže chybět.
Radcliffe! Watsonová! Grint!
Vstali z postele nekřesťansky zavčasu, aby pro nás udělali toto. Ať jsou požehnáni. - Poznámka k miniobrázku v obsahu časopisu

Zpověd Ruperta z pocitů famfrpálu v šestém díle!

24. dubna 2009 v 17:56 | Pure_Shadowhunter

Stejně, jako i redaktoři ze SnitchSeeker.com, i jistá Vanessa Davies z fanouškovské stránky o Harrym Potterovi Mugglenet.com připravila pro všechny stručnou reportáž o její návštěvě v Leavesden Studios. Tentokrát jsme pro vás přeložili kratší zpověď Ruperta Grinta, podle kterého bude famfrpál naprosto úžasný!

Vanessa popisuje svůj příjezd do studií v lednu 2008: "Seděla jsem v jedné místnosti s desítkami dalších novinářů, který netrpělivě čekali na Ruperta. Všichni jsme s ním chtěli mluvit o jeho prvním 'letu' na koštěti."

Rupert hned zareagoval: "Famfrpál bude opravdu úžasný, nejlepší, jaký jste doposud viděli. Náš kousek týmu dělá neuvěřitelné věci, opravdu neuvěřitelné věci. "
Čtěte dále v celém článku

Interview Magazine Photoshoot 2009

23. dubna 2009 v 20:58 | Pure_ShadowhunterEmma nafotila photoshoot pro Interwiew Magazine 2009 ...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry na obálce Total Film magazine

28. března 2009 v 21:53 | Bonnie a Elisabet
***

Oficiální promo Harryho z HBP

16. března 2009 v 20:43 | Bonnie a Elisabet
***
zdroj: oclumencia.com.br
 
 

Reklama
Reklama