Octavia and Bellamy will eventually forgive

6. listopadu 2018 v 21:04 | Pure_Shadowhunter |  The 100

Vztah Bellamyho a Octavie je již delší dobou komplikovaný. Tato sourozenecká dvojice si ale nikdy neprovedla horší věci než právě v páté řadě. Bellamy Octavii přiotrávil, ta ho zase hodila do bojové jámy. Takto bychom mohli pokračovat. Sourozenci nebudou nejlepšími přáteli ani na nové planetě, zkrátka je co odpouštět.


Nicméně bylo potvrzeno, že si k sobě najdou cestu a nakonec bude jejich sourozenecký vztah obnoven. Ovšem nemáme to čekat hned v prvních pár dílech. Jako u každého zdravotního zákroku to chce čas na uzdravení, tak to přesně bude i tady. A to přesně potřebuje i vztah Bellamyho a Octavie. Mají se rádi, záleží jim na tom druhém, nicméně ještě nějaký čas k sobě budou odtažití, avšak do konce řady si k sobě opět najdou cestu.

Foto: CW

A vlastně jinak tomu nemá být ani u vztahu Bellamyho a Clarke Griffin. I tam je vztah na bodu mrazu, ale Jason Rothenberg potvrdil, že toto duo bude stále v popředí příběhu a oba dva budou rozhodovat o osudu svého lidu. Budou to lídři. To by je mohlo pochopitelně dostat do nového konfliktu, ale zároveň i do teplého pelíšku v odlehlém stanu, protože Rothenberg nám již jednou slíbil, že se v šesté sezóně dočkáme sexu, kterému v posledních sezónách nebyla moc věnována pozornost.

Vůbec celá nová sezóna bude ve znamení odpouštění, hledaní nových způsobů přežití. Vše totiž bude o začínání nové mise na nové planetě. Pokud si mají lidé někdy odpustit, tak právě tady, nemyslíte? Stejného názoru je i Rothenberg, většina postav tady bude muset najít k sobě cestu. Bude to nový začátek, nová kapitola knihy. A postavy si to musí uvědomit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama