Who will definitely appear in the final of the new series...

31. ledna 2018 v 13:08 | Pure_Shadowhunter |  The 100

Je poněkud netradiční, že se hovoří o finále řady, když nová sezóna ještě nezačala a premiéra nás čeká až za osmdesáttři dní. Nicméně tvůrci nyní prozradili, s jakou postavou můžeme počítat. Zároveň nám také dávají naději, že se dočkáme šesté řady. Uvítali byste další sezónu?

Seriál The 100 nás tentokrát čeká až na konci dubna, novinek o budoucích epizodách moc není. Nyní se ale objevila zpráva, že ve finále můžeme očekávat herce Shannona Kooka, známého například z hororového filmu V zajetí démonů. Shannon bude hrát postavu Lucase. Tvůrci zároveň prozradili, že je tu možnost, že se s Lucasem budeme setkávat i v šesté sérii.

Proč pouze možná? Jednak se plány tvůrců mohou v čase měnit, a také hlavně nevíme, zda se šesté série vůbec dočkáme. Pátá série bude mít po vzoru čtvrté opět třináct epizod, tedy stejně jako řada první. Sledovanost a ratingy šly lehce dolů, proto stanice CW rozhodla, že nás čeká o tři epizody méně. Nová série navíc začne ve chvíli, kdy většina seriálů už bude finišovat a klasická seriálová sezóna bude téměř u konce.

Jak to tedy bude s čísly, je jen ve hvězdách. Doufejme, že seriál dokáže k televizním obrazovkám přilákat stále dost lidí, než se diváci rozjedou po dovolených. Pokud ale tvůrci už nyní uvažují o šesté řadě, lze očekávat, že nás na konci té nadcházející čeká cliffhanger a tvůrci nemají v plánu vše ukončit pátou řadou.

Kolik řad byste si ještě přáli?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama