Duben 2010Jamie & Bonnie na Gucci Icon Temporary London (2010)

22. dubna 2010 v 20:34 | Bonnie & Elisabet |  Bonnie Wright
  • Tak tu máme další materiál k zamyšlení v otázce zda spolu něco mají Bonnie Wright a Jamie Campbell Bower?

Společně, jak jinak, se objevili na zahajovací párty Gucci Icon Temporary v Londýně, kde jim to spolu opět strašně slušelo a na všechny fotky se podívejte do celého článku.

Photoshoot by Andrea Carter-Bowman (2010)

16. dubna 2010 v 20:22 | Bonnie & Elisabet |  Emma Watson


Emma nafotila nový set photoshootu od Andrey Carter-Bowman a je to zase něco naprosto úžasného. Sami se přesvědčte, po kliknutí na Celý článek a kochejte se ...

Dneska slaví Emma :o)

15. dubna 2010 v 21:47 | Bonnie & Elisabet |  Emma Watson

Dneska 15.4.2010 oslavila herečka Emma Watson (Harry Potter) krásné kulaté 20.narozeniny, proto ji přejeme všechno nejlepší, úspěchů atd.

TAKŽE VŠECHNO NEJLEPŠÍ EMMO!!!!!


Krásný fotečky Emmy

13. dubna 2010 v 20:44 | Bonnie & Elisabet |  Emma Watson
► Více fotek v celém pokračování článku ...

Harry Potter se vrátí! Tvrdí spisovatel

11. dubna 2010 v 15:59 | Bonnie & Elisabet |  Všechny zajímavosti
Harry Potter se vrátí! Tvrdí spisovatelka

Chystá se další pokračování osudu čarodějnického učně?

11. dubna 2010
Spisovatelka J. K. Rowlingová nevylučuje, že se mladý kouzelník Harry Potter vrátí v další knize. Poslední z jeho dobrodružství přitom vyšlo už před skoro třemi lety.

Od té doby, co se knihy o Harry Potterovi staly v roce 1997 celosvětovým fenoménem, je Rowlingová jednou z nejbohatších žen světa. Příběhů o Potterovi se prodalo přes 400 milionů výtisků v desítkách světových jazyků.

Zatím poslední dílo Harry Potter a relikvie smrti vyšlo v roce 2007 a fanoušci se na ni tak těšili, že jen první den se prodalo přes 15 milionů výtisků.

Prořekla se v Bílém domě
Rowlingová, vlastním jménem Joanne Murrayová, přiznala, že když příběh dopsala, plakala. Ale také tvrdila, že je to opravdu poslední "potterovský" svazek.

Během velikonočního čtení v Bílém domě ve Washingtonu ale autorka přiznala, že by mohla uvažovat o návratu do světa kouzel. "Možná tak za deset let," řekla doslova.

Supertajný scénář z posledního Pottera venku

6. dubna 2010 v 16:46 | Bonnie & Elisabet |  Novinky k HP7

Supertajný scénář z posledního Pottera venku
Harry Potter a Relikvie smrti - 1.

Tajný scénář je na veřejnosti a odhaluje tajemství.

6. dubna 2010
Bedlivě střežený scénář k očekávanému snímku na motivy poslední knihy Harryho Pottera (Relikvie smrti) se ztratil. Filmaři ho podle všeho zapomněli v hospodě, když vyrazili na flám. Teď mají fakt velký problém.

Nečekané zvraty
Materiál, který má 118 stran, byl nálezcem předán britskému bulvárnímu listu The Sun. Našel se prý v jednom z podniků, do kterého mimochodem rád chodí představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe.

Scénář nesl označení "soukromé a důvěrné", to už ale neplatí. Novináři z něj vyčetli opravdu zajímavé věci, například to, že se poněkud odchyluje od knižní předlohy a obsahuje nečekané zvraty.

Ohrožení úspěchu

Scénář byl navrácen filmovému studiu Warner Bros, které okamžitě spustilo vyšetřování, jak se tak cenná věc mohla zatoulat a ohrozit finanční úspěch filmu. Ten stál mnoho miliard korun a diváci od něj očekávají mimo jiné překvapení.

Vyšetřování ale zřejmě nebude příliš složité. Ve zmíněné hospodě totiž oslavoval filmový štáb konec natáčení. Tu noc s nimi však Daniel Radcliffe podle všeho nebyl, takže podezření padá na někoho jiného.

Film má netradiční scénář i proto, že je rozdělen na dvě části. Ta první se v kinech objeví letos v listopadu, druhá bude následovat v červenci příštího roku.


Potter House

3. dubna 2010 v 10:00 | Pure_Shadowhunter |  Harry Potter
Máme tu zbrusu nové fotky z natáčení Relikvie Smrti z 29.ledna 2010 v anglickém městě Lavenham v Suffolku. Toto místo je domovem pro mnoho budov, jako je například domov Potterových v Godricově dole.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com