Únor 2010

Helena si roli Hermiony náramně užívala...

27. února 2010 v 10:47 | Bonnie & Elisabet |  Novinky k HP7
Tato herečka je možná trochu stará na to, aby hrála Hermionu Grangerovou, ale přesto tuto šanci dostala. V rozhovoru pro MTV se podělila o zkušenosti s hraním sedmnáctileté čarodějky i o pár přísně tajených informací o posledních dvou filmech o Harry Potterovi.
V připravovaném filmu Harry Potter a relikvie smrti se Harry a jeho kamarádi musí vydat na Ministerstvo kouzel v přestrojení. Využijí k tomu mnoholičný lektvar, a Hermiona tak na sebe vezme podobu Bellatrix Lestrangeové. Při natáčení filmu to ale znamená pravý opak: Helena Bonham Carterová musí hrát, jako by byla proměněnou Hermionou.


►Pokračování v celém článku


Bonnie attended Burberry Prorsum Autumn/Winter at LFW (2010)

24. února 2010 v 16:31 | Bonnie & Elisabet |  Bonnie Wright
► Více fotek v celém pokračování článku

Bonnie: Orange British Academy Film awards (2010)

23. února 2010 v 19:27 | Bonnie & Elisabet |  Bonnie Wright
  • Bonnie Wright společně se svým kolegou Jamiem Campbellem Bowerem navštívila Orange British Academy Film awards. Objevil se tam také její další kolega a to Jason Issac(Lucius Malfoy). Fotky máte v celém článku

Tom o vztahu Harryho & Draca

23. února 2010 v 19:24 | Bonnie & Elisabet |  Tom Felton
V novém rozhovoru pro MTV vysvětluje Tom Felton vztah mezi jeho postavou a Harry Pottrem v závěrečném filmu.

"Harry a Draco mezi sebou mají skoro pouto,a zachrání si navzájem život v mnoha situacích," řekl. "Je to dost zvláštní vztah přátelství/nenávist. Je skvělé, že vyjádření jak a proč se to děje nechali na naší vlastní interpretaci. Já a Dan jsme natočili opravdu zajímavé momenty - já zachránil jeho a on mě. Pro jednou se jen nehašteříme."


Dnes slaví Julie Walters

22. února 2010 v 19:38 | Bonnie & Elisabet |  Všechny zajímavosti
Dnes, 22. února 2010, oslavuje svoje 60. narodeniny britská herečka, komička a spisovatelka Julie Waltersová.

Julie začala hrát v Liverpoolu, premiéru na londýnských divadelných prknech zaznamenala v roku 1975. Od té doby účinkovala v nespočetných klasických i současných divadelných hrách a téměř v osmi desítkách televizních a filmových rolí, za které získala množství ocenění včetně dvou nominací na Oscara a C.B.E. (královského ocenení) v roce 2008. Pro nás především známá jako Molly Weasleyová. Všichni se určotě těšíme na její "Ne! Moji dceru ne ty ...!" v závěrečném duelu s Belatrix.

V soukromém životě je Julie od roku 1997 vdaná za Granta Roffeyho (předtím spolu žili 12 let). Jejich dcera Maisie Mae se narodila 26. dubna 1988 a v roku 1990 překonala leukémii, což Julii inspirovalo k napsání knihy Baby Talk (Dětská řeč).

V roku 2003 vydala Julie svojí autobiografii s podtitulem Vážně vtipná, její další autobiografie To je jiný příbeh vyšla vloni. Kromě toho vydala také dětské rozprávky, či "lifestylové" knížky.

15.2. 2010 - 21.2. 2010

22. února 2010 v 15:36 | Bonnie & Elisabet |  Mixík - úplně všechno
Návštěvnost za minulý týden
Pondeli: 7
Utery: 5
Streda: 13
Ctvrtek: 4
Patek: 8
Sobota: 29
Nedele: 15

Celkem: 81

Alan Rickman slaví!

21. února 2010 v 12:27 | Bonnie & Elisabet |  Všechny zajímavosti
Herec Alan Rickman, kterého známe jako Severuse Snapea, dnes slaví své už 64 narozeniny.
Tak přejeme všechno nejlepší, a ještě spoustu skvělých filmů.


Bonnie na Lancome & Harper's Bazaar BAFTA party

20. února 2010 v 21:33 | Bonnie & Elisabet |  Bonnie Wright
► V celém článku je pokračování všech fotek...
P.S. Myslím, že tenhle model není zrovna nejlepší

Dan, Emma & Robert na seznamu Nejlepší mladé hvězdy ve filmech

20. února 2010 v 13:19 | Bonnie & Elisabet |  Všechny zajímavosti
Hned 3 "Pottrovští herci" se dostali do ankety Nejlepší mladé hvězdy ve filmech. Vlastně jen dva opravdový Potterovští herci, protože jak všichni víme Pattinson v HP jako Cedric Diggory řekl sotva dvě smysluplné věty a jak přišel, hned umřel. Nicméně Dan je na krásném 6. místě a Emma obsadila 22. místo!

Celý žebříček v celém článku....

Tom Felton potvrdil natáčení epilogu

20. února 2010 v 13:16 | Bonnie & Elisabet |  Tom Felton
Tom Felton během rozhovoru s televizní stanicí MTV prozradil, že natáčení onoho kontroverzního epilogu je naplánováno a mělo by proběhnout na úplném konci natáčení se všemi původními herci (Dan, Emma, Rupert, Tom, Bonnie).

Co tom prozradil k natáčení epilogu...
"Jamie Christopher (první asistent režiséra) byl vždy nakloněný tomu udělat tuto poslední scénu, protože se jedná o takový smutný okamžik celé ságy. Postavy jsou o 19 let starší a všichni uvidíme, co se s nimi za tu dobu stalo a jak se změnili. Všichni se na to strašně těšíme. S Danem doufáme, že nebudeme vypadat na 60 let."


Baletní střevíčky zítra na ČT 1 .

19. února 2010 v 20:57 | Bonnie a Elisabet |  Všechny zajímavosti
Baletní střevíčky zítra na ČT 1 .
Zítra v 10:10 se můžete těšit na film Balet shoes (Baletní střevíčky), v hlavní roly s Emmou Watson.
Já se určitě budu dívat, tak pro kdo budou brejlit na tenhle film, příjemnou zábavu.Sny se mohou stát skutečností. Adaptace známé dětské knížky Mary N. Streatfeildové. Britský rodinný film (2007). Hrají: E. Watsonová, Y. Paigeová, L. Boyntonová, E. Foxová, V. Woodová, R. Griffiths a další. Režie Sandra Goldbacherová


Baletní střevíčkyBaletní střevíčkyBaletní střevíčkyBaletní střevíčkyBaletní střevíčkyBaletní střevíčkyBaletní střevíčkyBaletní střevíčky

Tom Felton o The Apparition a Dracovi Malfoyovi v HP filmech

16. února 2010 v 17:20 | Bonnie a Elisabet |  Tom Felton
Tom Felton poskytl rozhovor televizní stanici (stránce) MTV o jeho nejnovějším projektu The Apparition, a jak moc se to odlišuje od Tomovy nejznámější role Draca Malfoye z Harry Potter série.
"Je to pro mě svět moc daleko od Bradavic," řekl 22 letý Britský herec Tom Felton. "Svět daleko od Draca. Je to opravdový krok dál od toho, na co jsem byl zvyklý a co jsem dělal posledních 10 let."
"Bez toho, abych odhalil příliš moc, největší rozdíl bude fyzický vzhled,"
řekl.
"Draco má ikonický vzhled s bledou kůží, blonďatými vlasy a poměrně rázným oblečením. The Apparition je toho přesným opakem. Počítejte s tím, že mě nepoznáte. Můžu ale říct, že moje delší blonďaté vlasy pro to nejsou vhodné. Dostanu se do problémů, pokud něco prozradím. Už ne více bolnďaté vlasy, ale těším se na to."
"Co se týče mé povahy, rozhodně nebude zlý a už vůbec ne žárlivý čaroděj,"
směje se.
"Je vysokoškolský student, velmi inteligentní a sebevědomý mladý muž, který je opravdu pyšný na to, jaký je, avšak nemá tušení, co se to s ním děje. Tato postava má široký rozsah v jednom filmu. Začíná jako skutečný kariérista, a jak příběh pokračuje, opravdu ho tak i uvidíte."

Tom Felton očekává, že natáčení bude trvat tři týdny před tím, než se přesune do Los Angeles na týden nebo dva kvůli produkční práci. Z LA se Tom vrátí zpátky do Leavesdenských filmových studií, aby dokončil natáčení Relikvií smrti. Prozatím si ale vychutnává zasloužený odpočinek od Harryho Pottera, na což je dost zralý herec pro dospělejší (starší či vyspělejší) role.
"To není spravedlivé zadostiučinění," řekl k roli v "The Apparition" (v překladu Zjevení). "Nervozita. Očekávání. Moje vysněná role."

Tom Felton získal roli ve filmu The Apparition!

16. února 2010 v 17:14 | Bonnie a Elisabet |  Tom Felton
Herec Tom Felton (Draco Malfoy) byl oficiálně potvrzen do obsazení ve filmu The Apparition (2010).
Tom si zahraje roli Patricka, což je třetí hlavní postava ve filmu. Scénaristou a režisérem pro tento horor/thriller se stal Todd Lincoln.
Ve filmu se objeví též známá herečka ze série Stmívání,
Ashley Greene (Alice).

Rozhovor s Emmou o škole a herectví

16. února 2010 v 17:08 | Bonnie a Elisabet |  Emma Watson
Během minulého víkendu zveřejnily noviny The Daily Mail a Express nové rozhovory s Emmou Watson, v nichž vypráví o své módní linii a plánech v oblasti módního návrhářství, ale také o svém studiu na univerzitě a o konci natáčení Relikvií Smrti (a vlastně celé potterovské série).

Celý rozhovor najdete v pokračování článku.

8.2. 2010 - 14.2. 2010

15. února 2010 v 22:30 | Bonnie a Elisabet |  Mixík - úplně všechno

Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 11
Utery: 6
Streda: 8
Ctvrtek: 4
Patek: 7
Sobota: 23
Nedele: 16

Celkem: 75
P.S. Poslední dobou trochu upadá, ale snad se to zlepší

Chris Columbus a jeho nový film

14. února 2010 v 17:57 | Bonnie a Elisabet |  Všechny zajímavosti
http://www.jennytarreninharrypotter.co.uk/images/newart/pics/set/large/ChrisColumbus.jpgChris Columbus, kterého fanoušci Harryho Pottera znají především pro režii prvních dvou filmů série HP, právě uvádí do kin nový film.
Jeho poslední film Percy Jackson: Zloděj blesku vychází tento víkend v USA.
Mnoho lidí porovnává tento film s Harry Potterem, poukazujíce na několik podobností. Obzvlášť když se podíváte na některý z trailerů, které jsou zatím k dispozici. Následuje malý úryvek rozhovoru SreenStar s Chrisem osobně:

Otázka: Jak často jste sám sebe nachytal při natáčení Percyho Jacksona říkat větu: "Ne, tohle jsme dělali v Potterovi, nemůžeme to dělat znova." ?
Odpověď: "Ó ano, ano, ano. Do jisté míry, pokud jsem cítil, že tam jsou některé podobnosti -- protože lidé se mě na to často ptali -- jsem se je snažil z filmu odstranit. Nechtěl jsem opravdu žádné srovnávání, ale to srovnávání, pokud děláte ve fantasy žánru, je nevyhnutelné. Pokaždé, když jsem cítil jen trochu náznak pasti, snažil sem se jít rychle od ní."
OBSAH FILMU + FOTKY: V pokračování článku

Emma Watson // I wanna be like you

14. února 2010 v 17:50 | Bonnie a Elisabet |  Videa

Návod - Jak vyrobit klikací ikonku

14. února 2010 v 11:39 | Bonnie a Elisabet |  Mixík - úplně všechno
1) Nahrej si obrázek, který bude ikonkou (jak si obrázek nahrát se dozvíš v "Návody - Obrázky na Blog).
2) Otevři si článek, nebo volitelný menu box. Záleží kam chceš ikonku umístit.
3) Klikni na položku pro vkládání obrázků a vyhledej si obrázek, který bude ikonkou a odklikni "vložit".
4) Po umístění ikonky klikni na položku označenou "HTML" ().
5) Zobrazí se ti HTML kód tohoto celého článku.
6) V těchto kódech si najdi HTML kód, který patří k obrázku ikonky. Kód pro obrázek začíná vždy takto : <img src=
Klikni zde pro ukázku
Pokud ti dělá problém najít v HTML kódech správný obrázek, tak každy obrázek má vlastní číslo - klikni zde pro ukázku.
Kde zjistit číslo jednotlivých obrázků se dozvíš v článku "Obrázky na Blog - Jak zjistit www adresu obrázku".
7) Před kód obrázku vlož kód tvořící odkaz - <A href="nějaká www adresa">
Namísto nějaká www adresa, napiš adresu kam chceš, aby ikonka odkazovala.
Klikni zde pro ukázku
Toť vše ... a nezapomeň celou práci uložit! ;-)