Duben 2009

Photoshoot Emmy

30. dubna 2009 v 19:32 | Bonnie a Elisabet |  Emma Watson

Rozhovor s Danem o scénách a spolupráci v Princi

30. dubna 2009 v 19:20 | Bonnie a Elisabet |  Daniel Radcliffe
Mohli jste si všimnout zveřejněného rozhovoru s Emmou Watson, no a stejný zdroj, Wizard Universe, přináší další nový interview, tentokrát s Danem Radcliffem. Hovoří podobně jako Emma, nejvíce se i jemu líbily famfrpálové scény.

V celém článku čtěte více!

Emma o režiséru Yatesovi, natáčení Prince a milostném trojúhelníku Ron,Hermiona a Levandule

30. dubna 2009 v 18:31 | Pure_Shadowhunter |  Harry Potter

Wizard Universe se tak, jako každý časopis na světě, snaží zachytit jednoho z herců, aby odpověděl na několik otázek ohledně nejočekávanejšieho kinového trháku Prince Dvojí Krve. Emma Watson odpověděla: "Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, a za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují ..."

Kdy pro Hermionu nastane v šestém filmu její největší okamžik?
"V šestce je novou postavou Lavender, která si umínila tisknout se mezi Hermionu a Rona. Pokazila celý vyvíjející se jejich vztah, který probíhal již od prvních filmů pred mnoho lety. Hermiona je poměrně dost citlivá. Ve filmu je mnoho scén, kde dokáže ignorovat Lavender, je to velmi zábavné. Ona je vlastně úplným opakem Hermiony, takže je to komické, zároveň však i smutné. Hermiona je trochu citově navázána na Rona, který jí přestal věnovat pozornost. "Obsazení

30. dubna 2009 v 18:27 | Pure_Shadowhunter |  Harry Potter
Herecké obsazení závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie smrti za poslední hodiny přibyly dvě nové tváře:
První můžeme klidně nazvat staro-novou. Účast v posledních filmech potvrdil herec John Hurt, který si po osmi letech opět zahraje výrobce hůlek, pana Ollivandera. V posledním filmu se stává velmi důležitým pro obě strany čarodejnické veřejnosti. "Ano, přijde to tento rok," řekl John na téma natáčení HP7 před premiérou svého nejnovějšího filmu Englishman.

Druhou - zcela novou tváří v Potterovkách - bude herečka Jeanne Gold. V Relikviích smrti I. ji uvidíme jako mudlovskou číšnicí v londýnské kavárně, do níž se hlavní trio uchýlí po náhlém odchodu ze svatby Billa s Fleur a v níž hlavních hrdinů napadnou smrtijedi. Před touto scénou ve filmu uvidíme běh Harryho, Hermiony a Rona po londýnských uličkách, který se natáčel minulý týden.

V pokračování vám je úplný seznam postav ,kteří potvrdili svou účast v Relikviích smrti I. a II.

Lasturový domek má střechu

30. dubna 2009 v 18:23 | Bonnie a Elisabet |  Novinky k HP7
  • Herec Dave Legano, jehož v princi poprvé uvidíme jak terorizujicího vlkoldlaka Fenrira Greybacka, si tuto roli zopakuje i v HP7. Potvrdila to jeho agentura Andrew Manson Personal Management, Ltd: "Dave momentálně natáčí film Centurion a v blízké budoucnosti bude natáčet závěrečný film Harry Potter série, ve kterém ztvárnil postavu Fenrira Greybacka."

    Mezitím se na jihozápadě Wallesu dokončují kulisy Lasturového domku.


Harry Potter: Epilogue in Fan Art

28. dubna 2009 v 21:27 | Bonnie a Elisabet |  Videa

Nové fotky Bonnie ze soukromí

28. dubna 2009 v 19:54 | Bonnie a Elisabet |  Bonnie Wright
001_12.jpg (86 KB)002_7.jpg (73 KB)44799216.jpg (77 KB)

Popis dvou scén z Prince(spoiler)

28. dubna 2009 v 19:51 | Bonnie a Elisabet |  Všechny zajímavosti
Deník USA Today dnes zveřejnil krátkou zprávu, která popisuje dvě scény z Prince dvojí krve. Jedná se o scénu na Astronomické veži a stejně tak i útok na Doupě. Pokud však patříte k divákům, ktěří chtějí mít všechno v utajení až do shlédnutí filmu, na celý článek neklikejte!
Jedná se o spoiler!

Nové fotky z výstavy v Chicagu!

26. dubna 2009 v 21:22 | Bonnie a Elisabet |  Všechny zajímavosti
  • Objevily se nové fotky z výstavy věnované tématice Harryho Pottera,která se koná v Chicagu v Museum of Science and Industry.

***
zdroj: snitchseeker.com

Narozeninové portfolio v Empire: Potter nesmí chybět!

26. dubna 2009 v 21:20 | Pure_Shadowhunter |  Harry Potter
Aktuální číslo časopisu Empire, je čestným číslem připraveným při příležitosti 20. narozenin časopisu. Šéfredaktor tohoto čísla nebyl nikdo jiný než slavný režisér Steven Spielberg (který se měl původně podílet na filmovm zpracování Harryho Pottera, díky čemuž se k filmu dostal jeho dvorní skladatel John Willliams, kterému mj. vděčíme za Hedvigh theme).
Součástí tohoto speciálního čísla je i Narozeninové portfolio, které chce vzdát hold některým z nejikoničtějších momentů uplynulých 20 let ve světě filmu. Samozřejmě, Harry Potter nemůže chybět.
Radcliffe! Watsonová! Grint!
Vstali z postele nekřesťansky zavčasu, aby pro nás udělali toto. Ať jsou požehnáni. - Poznámka k miniobrázku v obsahu časopisu

Yates o PDK: Bude "o sexu,lektvarech a rock "n" rolu"

26. dubna 2009 v 21:17 | Bonnie a Elisabet |  Všechny zajímavosti
Ve Velké síni bradavické školy čar a kouzel je snídaně v plném proudu, stoly jsou naložené salámy a tousty a neformálně oblečení studenti snídají a baví se. Ron Weasley (Rupert Grint) vstupuje do dveří, oblečen v rudě-zlatou famfrpálovou výzbroj a nervózně se rozhlíží po místnosti.

Vstoupí. Přátelé ho plácají povzbudivě po zádech zatímco prochází centrální uličkou.
"Hodně štestí, Rone!" "Spoléháme na tebe, Rone!" "Mám vsazený dva galeony na Nebelvír!"
Obrovský kluk si stoupne Ronovi do cesty. Oba chvíli přešlapují ze strany na stranu, jak mu velký kluk schválně znemožnujě postup, a tak se Ron musí protáhnout, aby se mohl dostat ke svému stolu.

"STŘIH!"

Je leden 2008 a jsme na place filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, který se natáčí v Leavsdenských filmových studiích, dlouhodobém "domově" potterovských filmů. Malé skupině novinářů bylo dovoleno pozorovat natáčení.

Kromě toho, že jsme se mohli účastnit scény, ukazující Ronův debut jako hráče famfrpálu, jsme se posadili a mluvili s režisérem Davidem Yatesem o 6. filmu, který vtrhne do kin 15. července. Následuje upravená verze rozhovoru od Potterweb.cz:

Pokračování v článku

Kdy teda vyjde hra Prince Dvojí krve??!

26. dubna 2009 v 21:13 | Bonnie a Elisabet |  Všechny zajímavosti
Přestože film Harry Potter a Princ Dvojí krve ještě ani nestihl přijít do kin, už se postupně začínají objevovat první neoficiální informace o vydání filmu na DVD. Německá BluRay stránka se domnívá, že možným datem vydání Prince na Blu-ray disku je 19. září.
Na několika zahraničních nákupních portálech byste však předběžný datum hledali marně. Amazon.com uvádí zatím jen tuto větu:
"Zaregistrujte se, upozorníme Vás, kdy tato položka k dispozici."

Situace na slovenském trhu je trochu jiná. Stránka DVD best uvádí jako předběžný datum vydání českého DVD Harry Potter a Princ Dvojí Krve 2. prosinec 2009, přičemž ve více internetových obchodech (např. Gorila), si ho můžete dopředu zarezervovat. Předběžná cena tohoto DVD se u nás pohybuje od 15 do 16 €.

Tyto informace mají zatím spíše orientační charakter. V každém případě se DVD HP6 jistě dočkáme do letošních Vánoc.

***
zdroj: priori-incatatem.sk-ÚPRAVA

Dvě fotkyz připravované výstavy v Chicagu

26. dubna 2009 v 21:11 | Bonnie a Elisabet |  Všechny zajímavosti
  • Výstava je již připravena na čtvrteční zahájení a proto se objevily dvě fotky; první zobrazuje nebelvírskou chlapeckou ložnici s množstvím oděvů a na druhé je famfrpálový koutek nebelvírskéhodružstva.
    Výstava tedy začne již tento čtvrtek, 30. dubna v Chicagu a tam potrvá až do 27. září 2009. Následně poputuje po několika městech USA.
***Brumbálova armáda - sčítání lidu

25. dubna 2009 v 17:47 | Bonnie a Elisabet


Lillyanne se rozhodla udělat takový pokus, blogů o HP musí už být spousta, co takhle udělat sčítání lidu? Nebo alespoň těch blogů, které jsou alespoň trochu o HP.

Jak na to:
1. Zkopíruj tento článek k sobě na blog.
2. Zapiš svůj blog do seznamu (ne jako odkaz a bez ikonky), nezapomeň před něj napsat číslo a za něj do závorky admina/y.

DŮLEŽITÉ:
Sčítání trvá do 1.7.2009. Pokud máš tento článek na svém blogu zveřejněný max. 2 dny před tímto datumem, kontaktuj prosím domovskou stránku Brumbálovy armády.

SEZNAM:

1. brumbalova-armada.blog.cz (Lillyanne)
2. evannadreams.blog.cz (Bonnie a Elisabet)

Děkuji za spolupráci.

Pozn.Bonnie : Písni komentík abychom věděli, že se přidáš.
Změny plánovyných premiér

25. dubna 2009 v 16:59 | Bonnie a Elisabet |  Všechny zajímavosti
Společnost Warner Bros. právě potvrdila definitivně přesunuty premiéry filmu Harry Potter a Prince Dvojí krve ve světě. Situace vypadá následovně: Světová premiéra bude již 6. července 2009 v Japonsku. Evropská premiéra, která se uskuteční již tradičně v londýnském kině Odeon, byla přesunuta na 7. července. Do USA dorazí nejnovější film 8. července, americkou premiéru bude hostit slavný New York.

Premiéra Prince Dvoj Krve byla přesunuta již počtvrté, co šestému filmu v porovnání s ostatními Potter-filmy přineslo nelichotivé prvenství.
Česká premiéra zůstává zatím nezměněna: pátek 17. červenec.

Evanna začne natáčet už v květnu

25. dubna 2009 v 16:55 | Bonnie a Elisabet |  Evanna Lynch

Evanna Lynch, která od Fénixově řádu ztvárňuje postavu podivínky Luny Lovegoodové, přijala pozvání do rádia One, relace Tubridy Show.
Na začátku se zmínila o počátcích její herecké kariéry. Co vás však bude zajímat asi nejvíce, slovíčka padli i o Relikvie Smrti, při čemž Evanna potvrdila, že začne natáčet již začátkem května. Je to pravděpodobné, protože 11. května se začne točit scéna s Lasturovým domečkem ve Walesu, kde Luna podle knižní předlohy působí. Nicméně, nemůžeme potvrdit, zda se Evanna zúčastní právě na tomto natáčení.

Pozn. No nechme se překvapit!

Rozhovor s Danem

25. dubna 2009 v 16:52 | Bonnie a Elisabet |  Daniel Radcliffe
Ani Dan nezaostává za svými hereckým kolegy a proto se skotským novinám The Daily Record podařilo pořádně ho vyspovídat. Nehovořil o příchozím šestém filmu, ale spíše o celé své herecké kariéře.

Daniel Radcliffe se přiznal, že si nemůže prohlédnout první Potterovky, protože je to jakoby se díval na svoje fotky z úplného dětství.
Tento známý herec měl jen 11 let, když jej vybrali, aby ztvárnil čarodejnickeho chlapce ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců. Psal se rok 2000.

Pokračování v článku

Obrázky Lasturové vily

25. dubna 2009 v 16:42 | Bonnie a Elisabet |  Novinky k HP7
  • Před několika týdny bylo hlášeno, že scény Shell Chalupy (The Shelter), domov Billa Weasleyho a Fleur Delacour, byly zaznamenány ve Walesu, konkrétně v Jižní pobřeží Pembrokeshire. Harry Potter, Ronald Weasley, Hermione Granger, Dobby, Luna Lovegood, Ollivander a Dean Thomas se objeví po útoku v sídle Malfoyů v druhé části Harry Potter a Relikvie smrti - 2.část.Budou se zde natáčet i emotivní scény s Dobbym.

shell-cottage_set_wales_construccion_02.jpg (83 KB)shell-cottage_set_wales_construccion_03.jpg (83 KB)shell-cottage_set_wales_construccion_04.jpg (70 KB)

shell-cottage_set_wales_construccion_05.jpg (57 KB)shell-cottage_set_wales_construccion_06.jpg (77 KB)

***
zdroj: bloghogwarts.com

Výsledky ankety ,,Kdo s koho ?,,

25. dubna 2009 v 16:35 | Bonnie a Elisabet |  Kdo s koho?

Před časem sme vyhlásily anketu Kdo z koho a nyní je anketa u konce.
Vysledky v článku.