New Moon prohlášení

4. ledna 2009 v 22:04 | Bonnie a Elisabet |  Robert Pettison
Na stránkách Stephenie se objevila informace o tom, kdo by měl režírovat New Moon. Dole je (přeložený) článek z jejích stránek. (Na tý fotce jí to MOC sluší.)"Ahoj lidi,

Za prvé, stejně jako vy i já jsem smutná, že s námi Catherine nepokračuje do New Moon. Budu jí postrádat a to nejen jako geniálního režiséra, ale také jako přítele. Má takový zvláštní, autentický hlas, díky kterému udělala úžasné věci pro Twilight. Těším se na každý film, který v budoucnu udělá.

A ona nedovolí abychom měli prázdné ruce. Stejně jsme získali výhody, její úžasný casting a krásný vizuální svět, který vytvořila. Tato nadace nás staví na dobré místo pro New Moon.

Summit Films se pohybuje vpřed s novým režisérem pro New Moon. Požádali Chrise Weitze, režiséra Prci, prci, prcičky, Jak na věc a Zlatý Kompas, aby se k nám připojil a já jsem velmi ráda, že oznámil, že souhlasí s tím, že se stane součástí našeho Twilight světa. Měla jsem možnost mluvit s Chrisem a mohu říct, že je nadšen příběhem a bude se snažit udržet film tak blízko ke knize, jak jen to bude možné. Je si také velice vědom vás, fanoušků, a chce, abyste všichni byli nesmírně šťastní. (Krokoměry a pochodně nebudou nutné.)

Jsem nadšená prací s Chrisem a myslím, že toho přinese hodně na stůl, v neposlední řadě z toho pro mě je to, že napsal scénář a režíroval jeden z mých oblíbených filmů všech dob, Jak na věc. Vážně se těším na jeho vizi pro New Moon.

Níže je dopis od Chrise pro vás. Myslím si, že pochopíte tuto poznámku o tom, jaké to bude s Chrisem v pohodě jako součástí naší komunity.

- Stephenie"


Dopis od Chrise tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama