Exkluzivně! Edward Cullen není emo!

23. ledna 2009 v 14:27 | Bonnie a Elisabet |  Robert Pettison
Robert se rozhodl prozradit, jaký je podle něj Edward Cullen.
"Abych řekl pravdu, opravdu nevím, co emo je. Znamená to, že jsi emocionální?
Myslím si, že Edward je úplný opak. Tráví svůj veškerý život tím, že všechno potlačuje. Tak trochu se za sebe stydí, když nechá zmizet svůj velmi formální vzhled.
Když Bella přichází do jeho života, nechce nic cítit. Chce udělat svůj svět menší a menší, protože necítí, že do něj patří. Buď chce být člověk nebo zemřít, protože jeho existence je úplně nesmyslná. To je důvod, proč s nikým nemluví."

Více v článku

Nemluvě o tom, že v knize nic necítí, když Bella přichází. Doslova počítá praskliny na zdi. Každý den je pro něj úplně stejný. Pokud něco cítí, okamžitě to uzavře.
Nenechá se, aby něco vůbec cítil, takže hádám, že je uplný opak než emo.
A nebo je tajný emo." Zdá se, že Robert preferuje fanoušky, kteří měli námitky, aby dostal roli Twilight, než ty, kteří, jsou jím posedlí." Vysvětluje to slovy: "Raději vydržím s lidmi, kteří mi řekli, že mě nenávidí. Přinejmenším pak musíš pro něco bojovat. Můj táta řekl, že úspěch a nnezdar jsou oba šarlatáni. To je nejlepší způsob, jak dělat herectví, obzvláště když je všechno takhle extrémní. Malé holčičky mi říkají: 'Chci mít tvoje děti!' a já na to: 'Ne nechceš. Opravdu.' Dokonce ani já nechci mít děti."

***
zdroj: překlad od series-of-twilight.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama