Emma Watson: Z poctivé školáčky nemravka

3. ledna 2009 v 19:17 | Bonnie a Elisabet |  Emma Watson
OXFORDSHIRE - Mladá herečka stvárňující jednu z hlavních rolí čarodějnických filmů o Harry Potterovi se rázem stala jedním z anglických sexsymbolů. Změní velká sláva a úspěch i tuto nevinnou tvář oblíbené hrdinky?

Emma Watson (18), pro fanoušky známá hlavně pod jménem Hermiona, byla v současnosti zařazená mezi 100 nejsexi žen v jistém pánském magazínu. Na svoje záviděníhodné umístění si ješte sama nemůže zvyknout: "Stále mi to lichotí, že mě lidé považují za sexi. Je to trochu hříšné, ale je to cool."

Při hledání vhodného partnera ale zatím velké štěstí neměla, i když se o něm mluvilo často. "Už jsem chodila s tolika kluky, že začínam vypadat jako nemravka," žertuje Emma, která žije poslušně se svou matkou.

Plány do budoucna má už tato sympatická dáma jasně stanovené: "Až budu starší, chctěla bych se vdát. Úspěch je zbytečný, když nemáte koho milovat."

Ani velký uspěch v herecké kariéře a neuvěřitelné finanční zabezpečení ji zatím neodradily od studia, ve kterém hodlá pokračovat. Ve škole mezi přátely prý nestrácí sama sebe, jako se to stává jiným hollywoodským hvězdám.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama