Emma: "Uvažuji o konci kariéry" !

10. ledna 2009 v 21:13 | Bonnie a Elisabet |  Emma Watson
Hvězda fantaskní série o čarodějném učni Harrym Potterovi, herečka Emma Watson, která již 9 let ztvárňuje Hermionu Grangerovou, si není vůbec jistá, že se herectví stane nedílnou součástí její budoucnosti! V nejnovějším rozhovoru pro tisk totiž prozradila, že se stala děstkou herečkou víceméně náhodou.
--
více v článku"Asi je to zvláštní, ale já jsem si narozdíl od Daniela Radcliffa a Ruperta Grinta nikdy nebyla jistá, že by mě hraní nějakým způsobem naplňovalo, a že bych se chtěla stát skutečnou herečkou. Vždyť si mě filmaři vytáhli v pouhých devíti letech z ničeho.
Dokonce jsem nechodila ani do žádného divadelního kroužku nebo hodin herectví," vysvětlila s tím, že by si ráda užila nerušeného dospívání bez věčného kroužení hladových paparazziů. "Ve slávě si nijak nelibuji.
Ráda bych se zase stala holkou z davu. Přemýšlím o ukončení herecké kariéry po natočení posledního dílu Harryho Pottera," uzemnila své fanoušky Hermiona, která ještě dodala, že v její rodině nemá film žádné kořeny a že dokonce filmy ani nikdy nesledovali.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama