Rozhovor s Emmou

22. prosince 2008 v 10:36 | Bonnie a Elisabet |  Emma Watson
Na nový rozhovor s Emmou se můžete podívat v článku. Emma mluví o HP i o The Tale Of Despereaux.

1. Která role je zábavnější: hraní čarodějky, nebo princezny?
Emma: O, někdy princezna! ( smích ) Je to sen každé malé dívky! Naprosto.. především krásná princezna! A je skvělé prcovat s lidmi jako jsou Sigourney Weaver, Dustin Hoffman a Matthew Broderick. Pracovala jsem s Matthewem, potkala jsem Dustina, když byl v Londýně a dnes jsem potkala Sighourney, bylo to hezké.

2. Byla pro tebe těžká představa, že přestaneš být známá jen jako Hermiona?
Emma: Myslím, že trochu. Zato si ale myslím, že si musím vzít i ostatní role, než jen jednu! ( smích ) Pracování na "The Tale of Despereaux" bylo úžasné, bylo to zajímavé mluvit a hrát něco jiného. Myslím si, že mi to pomohlo. Ale ano - Harry Potter je masivní.. tuším.

3. Říkala jsi, že jsi se kluků někdy ptala na rady - zůstáváte stále v kontaktu i když netočíte "Pottera"?
Emma: Jo, myslím tím, že na sebe máme telefonní čísla a píšeme si smsky, když je něco nového. Dan je momentálně v New Yourku, na Brodwayi a hraje tam "Equus" a je velmi zaneprázdněný. Rupert je na dalších filmech, všichni jsme zaneprázdnění. Ale stále zůstáváme v kontaktu.

4. Mluvme o "Equus"... vzala by jsi někdy roli tomuto podobnou, kde by jsi se musela svléknout?
Emma: Ooh, nikdy říkám nikdy. Alespoň v to věřím.. Nemám v plánu dělat něco takového v blízké době. Budu k tobě upřímná.. ( smích ) Závisí to na roli samotné, jaká bude. Doufám, že žádná taková nebude v pěti letech.. ( smích ) Ale nevím - uvidíme!

5. Jaký je tvůk názor na "Twilight" - když tam hrál tam i Robert Pattison?
Emma: Bože, je to masivní! Já nevím! Neviděla jsem to a nemůžu to tedy komentovat. Jsem ale šťastná za Roberta - je to slavný film a pro něj je to skvělé.

6. Co si myslíš o tom, když lidé říkají, že "Twilight" je druhý "Harry Potter"?
Emma: Abych byla upřímná, neslyšela jsem to - je to velmi odlišné! ( smích ) Harry Potter je dost masivní!

7. Která role je podle tebe lepší? Bella z Twilight, nebo Hermiona?
Emma: Neviděla jsem ten film ( smích ).. bylo by nefér to komentovat ale samozřejmě říkám, že Hermiona, protože ona je prostě nejlepší!

8. Byla jsi zklamaná, když jsi se dozvěděla, že Harry Potter a Hermiona se nedají nikdy dohromady?
Emma: Ne.. vždy jsme si myslela, že vztah mezi Harrym a Hermionou je pouze přátelský. A myslím si, že Ron a Hermiona jsou ideální pár! ( smích ) Já si to tedy rozhodně myslím.

9. Co tě nejvíce překvapilo na natáčení animovaného filmu?
Emma: Je to úžasné být součástí něčeho jako je The Tale of Despereaux, já nevím.. Je to neuvěřitelné! Všechno to vzešlo z animace, naprosto mě překvapuje to, jak to vypadá v kině. Jsem na to hrdá! Stačí udělat tak málo a ostatní vytvoří něco tak úžasného! Je to velmi osvobozující, a to takovým způsobem, není třeba obav o váš vzhled, a právě se zaměřením na hlasové kvality.

10. Jsi často focena - jak utíkáš paparazzim?

Emma: Abych byla upřímná, raději se jim vyhýbám. Nemám je ráda, ale naštěstí jsou líní na to sledovat mě po Londýně. Bydlím v Oxfordu a nerada chodím na místa, kde vím, že paparazzi budou.

11. Naučila jsi se jak nehrtát od nějaké bulvárem oblíbené celebrity?
Emma: Hrome, nemůžu být tak zlá! ( smích ) Já si myslím, že žití v Anglii vás hodně odpoutává od života v Hollywoodu. Je to těžké vytvořit si na to názor. Některé způsoby slávy prostě nejsou tolerovány. Myslím si, že jsem něco jako Natalie Portman - s její pověstí je manipulováno skvěle! Obdivuji ji, že pořád studuje, že se úřastní tolika charitativních akcí. Ona je velmi inteligentní, k tomu ještě skvěle hraje - je to neuvěřitelné.

12. Chystáš se na vysokou školu - připojíš se jako Natalie Portman k Harvardu, Yaleu, nebo nějaké z Ivy League?
Emma: Ano, určitě, ale ještě nevím kam. Přihlásila jsem se na univerzity v Americe, na některé ve Velké Británii, uvidíme. Nic poblíž Los Angeles...

13. Takže jsi nikdy nepřemýšlela o stěhování do Hollywoodu?
Emma: Nikdy neříkám nikdy, ale neumím si to představit. Myslím si, že je to skvělý styl života, když žiješ v Hollywoodu - počasí je úžasné, všichni jsou zdraví. Vypadá to jako krásné místo k životu. Pokud tam někdy budu točit, bude to skvělé. Ale opravdu tam nikoho neznám.

14. Jakou máte radu pro Roba a všechny nováčky v showbyznysu? Jak zvládnout svou slávu?
Emma: Myslím si, že je důležité aby zůstavali sami sebou, se svou rodinou a přáteli. Jsou to praví přátelé a ti zůstanou s vámi a to je důležité.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama