J.K . o vztahu Hermiony a Harryho

8. listopadu 2008 v 16:31 | Bonnie |  Novinky k HP7
JK Rowlingová se vyjádřila na téma kamarádského vztahu, který byl mezi Harrym a Hermionou Grangerovou. Prozradila také názor scenáristy HP filmů Steva Klovese o tomto vztahu, který se dozvěděla po vydání poslední knihy série Harry Potter a relikvie smrti.

"Chtěla jsem to zmírnit," pověděla Jo. "Když někdo přemýšlel o vztahu Harry-Hermiona, neznamená to, že tyto úvahy byly zlé. Vlastně, zmínila jsem se o tom scénaristovi filmů o Harrym Potterovi, Stevu Klovesovi, který mi po přečtení sedmé knihy řekl. ´Víš, ja jsem doopravdy myslel, že by se mohlo něco stát mezi Harrym a Hermionou, přitom jsem však nevěděl, jestli to chci, nebo ne.´

Vždy jsem si myslela, že ideální spřízněná duše, která se hodí k Harrymu, je Ginny, na druhé straně Ron s Hermionou. Sice se stále hašteří, neustále jim něco na tom druhém vadí a právě to je spojuje.Každý z nich má v sobě něco jiného, navzájem se doplňují.

Hermiona však s Harrym zažila také momenty, které ve vztahu s Ronem chyběli: Jedním z nich je okamžik, kdy Harry pohladí Hermioně vlasy při čtení o Brumbálovi a Grindenwaldovi a druhý, když dorazí z Godrikova dolu v objetí. Kdyby měla Hermiona něco s Harrym, narušil by se jejich vztah s Ronem. Byl by mimo. Hermiona však přesto prožívala s Harrym něco intenzivního."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama