Emma má kluka?

3. listopadu 2008 v 19:52 | Bonnie |  Emma Watson
aObjevil se další kluk, se kterým prý Emma chodí. No jestli jeto pravda nebo ne, to se uvidí, každopádně kdyby měla Emma chodit s každým, o kom se to napíše, tak chudák holka...

Christ Church, bývalý student gymnázia se obrátil na britskou herečku Emmu Watson, známou nejvíce pro její roli Hermiony Grangerové v Harrym Potterovi, což je velmi úspěšný film.

Angus Willoughby, 19-letý chlapec se hlásí k tomu, že chodí s Emmou. Tato dvojice plánuje dovolenou na jiho-západě od států a to letos v létě. Budou si užívat společné chvilky a relaxovat na WA mezi vinicemi a plážemi. Willoughby, syn Olympijské Willoughby Tim, veslaře, který teď studuje na londýské Kralovské akademii dramatických umění ( RADA - Royal Academy of Dramatic Art ). Účinkoval v mnoha divadelních představeních, také hrál v představení "Kristově církvi". Mezi dovednosti Willoughbyho patří třeba manipulace se zbraněmi, box, vaření a klasická hra na klavír.

Watson, která v dubnu dosáhla 18 let je momentálně jedna z nejbohatších lidí ve Velké Británii s majetkem kolem $ 230 milionů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama