Chyby HP 4

13. září 2008 v 18:05 | Elisabet |  Harry Potter
1. Brumbál otevře truhlu, kde leží pravý Moody, tak má obě dvě nohy. Ale měl mít jenom jednu, protože druhá má být dřevěná.
2. Jak se Harry a drak vrácí od věže, je pod nimi nádvoří, na něm jsou lidé. Jak je to možné, když jsou všichni na stadionu?
3. Když se Harryho kouzlo zachytí s Voldemortovým, tak Harry drží svoji hůlku jednou rukou a po chvíli ji chytne i druhou. V dalším záběru ji drží zase jen jednou a pak ji opět chytá druhou. Jde o stejnou scénu, ale pokaždé branou z jiné strany.
4. Ve druhém úkolu, když už se Fleur vzdala, tak je detail na ni a její dvě přítelkyně. Ona má na sobě župan a ručník, ale proč ho mají na sobě i její dvě kamarádky, když nesoutěžili?
5. Když má Harry první hodinu s pošukem, nejdřív je vidět, že je v první a pak asi ve třetí lavici. Že by se tak rychle stěhoval?
6.Ve scéně, kdy z poháru vylétne papírek s Harryho jménem, jdou vidět na onom papírku linky. Ony se vyrábějí linkované pergameny?
7. Když je hodina lektvarů(nebo co to mělo být), tak Fred nebo George pošlou Ronovi dopis, že by si už měl někoho najít na ples. Když jedno z dvojčat Ronovi hází ten papír, tak je to napsaný úplně nahoře, ale když to Ron čte, tak je to uprostřed.
8. Po druhém úkolu - v jednom záběru má Hermiona na sobě župan, pak ručník, v dalším zase župan - opakuje se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama