Harry Potter se v novém díle ukáže úplně nahý

31. srpna 2008 v 11:08 | Pure_Shadowhunter |  Harry Potter
Londýn - Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe se v dalším zpracování čarodějnické ságy objeví nahý. Obrýlený kouzelník se bez kalhot objeví v další části čarodějnické série s názvem Harry Potter and the Deathly Hallows. Sám herec své nové roli zpočátku vůbec nevěřil. "Myslel jsem si, že budu hrát rozhodně oblečený, ale evidentně ne," uvedl s úsměvem populární herec o své nové podobě, kterou mu přišila autorka knižní předlohy Harryho Pottera J. K. Rowlingová.


To, jak budou fanoušci reagovat, když ho uvidí nahého na filmovém plátně ho pak rozhodně netrápí. "Teď je přece úplně jiná doba než dřív," říká mladý kouzelník.
Devatenáctiletý Daniel také odhalil, že dosud nemá moc štěstí na ženy, a proto musí zdokonalit své flirtovací schopnosti.
Ještě před rokem nevěděl, jak se má s holkama vůbec bavit.
Teď však tvrdí: "Pokud jde o ženy, tak platí, dívej se na ně, dokud si tě všímají a doufej v co nejlepší výsledek," odhalil mladý herec svůj recept magazínu Weekly.
Ke svému tělu je pak čarodějnický učeň kritický.
"Na filmovém plátně vypadá každý skvěle, a proto chápu ztrátu iluzí, které může způsobit osobní setkání někde na veřejnosti," vzkazuje Daniel fanynkám. Stydět se za své tělo však rozhodně nemusí.
Pro Daniela Radcliffa to není poprvé, co ukázal své odhalené tělo. V divadelní hře Equus od Petera Shaffnera si zahrál kontroverzní roli mladého muže posedlého koňmi, který se na pódiu musel objevit nahý.
Daniel už svým vystoupením ve hře Equus dobyl londýnský West End a totéž chce provést i na newyorské Broadwayi, kde se představí letos v listopadu.

POZN.BONNIE- Jediná scéna, co jsi z HP7 pamatuji a kde by mohl být Daniel nahý, je scény z kapitoly King´s Cross, kde Harry skutečně nahý byl, než našel hábit a oblékl se. Potom hovořil s Brumbálem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama